resimler/orviax.webp

Orviax

  • Etken Maddesi: Sildenafil
  • Barkodu: Bilinmiyor
  • Recete Durumu: Bilinmiyor
  • Firma Bilgi: Bilinmiyor
  • Güncel Fiyatı: 259 TL

Sertleşme problemi, erkekler arasında en sık rastladığımız cinsel sorunlardan bir tanesidir. Bu sorunun çözümü için birçok ilaç piyasada bulunmaktadır. Bu ilaçların bazıları işe yaramakta, bazıları ise yaramamaktadır.

Erektil disfonksiyon, yani halk arasında bilinen ismiyle sertleşme problemi, penis bölgesindeki kan akışının beklenenden az olması sonucunda vuku bulmaktadır.

İşte bu problemi çözüm olarak sunulmuş destekleyici ürünlerden bir tanesi de Orviax adlı ilaçtır. Ürün diğer muadillerin aksinde, tamamen bitkisel özlerden yardım alınarak üretilmiştir. Etkili bitkisel ürün kullanmak isteyen kişiler, gönül rahatlığıyla kullanabilirler.

Makalemizde ürün hakkındaki bütün bilgeleri bulabilirsiniz.

Orviax Nedir Ve Orviax Ne İşe Yarar?

Cinsel Tıp Enstitüsü tarafından bitkisel özlerden yardım alınarak üretilen ürün, erkeklerde sertleşme problemine yardımcı olmaktadır. Ürünün en özel yanlarından bir tanesi de %100 yerli üretim olmasıdır. Aynı zamanda yurtdışına da ihraç edilmekte ve hatırı sayılır bir piyasa hacmine doğru yol almaktadır.

Ürünü piyasada, sormanız halinde bitkisel gıda takviyesi adı altında da bulabilirsiniz. Bu sebeple, ürün tam olarak bir ilaç değildir. Ürünün içerisinde kesinlikle kimyasal bir tepkime bulunmamaktadır.

Orviax Hangi Bitkilerden Yardım Alınarak Üretilir?

Ürünün içeriğindeki bitkisel özler yurtdışından ithal edilmektedir. Özellikle Çin ve Güney Amerika’dan ithal edilen ve içeriğinde doğal afrodizyak bulunan bitkiler ürünün içeriğini oluşturmaktadır. Özel araştırma sonucu ithal edilen bu ürünlerin içerisinden etkili maddeler alınır ve bir karışım sağlanır. Daha sonra bu karışım toz haline getirilerek, kapsüllere doldurulur ve çeşitli kontrollerden sonra piyasaya sürülür.

Orviax'ın Zararı Nedir?

Bize en sık gelen sorulardan bir tanesi de ürünün zararının olup olmadığı yönündedir. Ürünün bilinen hiçbir zararı yoktur. İçeriğinin tamamen bitkisel olması kullanım kolaylığının yanında, kullanıcıların içini rahatlatan bir unsurdur.

Orviax yan etkileri ise yine merak edilen konulardan bir tanesidir. Şunu açıkça söyleyebiliriz ki, ürünün bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Çok nadir olmak üzere hafif baş ağrısına yol açabilir, ancak dediğimiz gibi içeriğindeki bitkisel özlerin yardımıyla ciddi bir yan etkiye yol açmaz.

Orviax Kullanıcı Yorumları, Kullananlar Memnun Mu?

Ürünün tamamen bitkisel olması kullanmak isteyen insanlar arasında acaba etkili olabilir mi düşüncesini getirtiyor. Çünkü bilindiği üzere piyasada ve aktarlarda cinsel yaşamı destekleyici pek çok ürün bulunmakta, öyleyse Orviax’ın farkı ne?

Öncelikle ürünü kullanan müşterilerimiz tarafından ürün hakkında neredeyse yüzde yüze yakın bir pozitif dönüş aldığımızı belirtmeliyiz. Bu cinsel yaşamı destekleyici ürün, piyasada bulunan diğer geleneksel bitkilerden içeriğindeki bitkilerin karışımı noktasında ayrılmaktadır. Örnek olarak, Orviax ‘ın içinde en çok Asya kıtasında yetişen ve dünyaya ihraç edilen Ginseng adlı bitkiniz özü bulunmaktadır. Ginseng, diğer doğru bitkilerle etkileşime girdiğinde mucizevi bir etki yaratır. Göz ardı etmemek gerekir ki, Orviax’ın karışımı tamamen Cinsel Tıp Enstitüsü laboratuvarlarında hazırlanır ve test edilir. Ancak aktarlarda satılan ürünler tamamen geleneksel yöntemlerle hazırlanır. Bu ürünlerin etkisi yoktur demiyoruz, ancak etkileri kısıtlıdır.

Bu açıdan bakıldığında Orviax yorum konusu açıklığa kavuşmaktadır. Ancak hala aklınızda sorular var ise, bizi arayarak daha detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Orviax Jel Nedir? Orviax Hap Nedir?

Ürün piyasada sadece hap formunda, kapsül olarak satılmaktadır. Her paketin içeriğinde 30 adet kapsül bulunmaktadır. Kapsül halinde satılması, gramaj ayarlamasında kolaylık sağlamaktadır.

Ürünün jel formunda ise satışı bulunmamaktadır. Eğer jel formunda bir ürün kullanmak istiyorsanız, satışını yaptığımız Jeligra ve Kamagra markası adı altında satılan ürünlere bakabilirsiniz.

Orviax Nasıl Kullanılır, Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Orviax kullanımı nasıl sorusu, yeni başlayacaklar için en çok merak edilen konulardan bir tanesidir.  Ürünü kullanmadan önce dikkat edeceğiniz bazı hususlar bulunmakta.

Öncelikle ürünü bol su ile tüketiniz. Su dışında, çay, meyve suyu, vb. sıvılarla ürünü kullanmayınız. Ayrıca alkol yardımıyla da ürünü tüketmeyiniz. Bu kullanım biçimleri ürünün etkisini gözle görülür bir biçimde azaltacaktır.

Ürünü cinsel ilişkiden ortalama 30 dakika önce alınız. Kullandıktan sonra hemen cinsel ilişkiye başlamayınız, başladıysanız da etki olmaması durumunda endişelenmeyiniz. Çünkü ürünün etkisi ortalama 15-20 dakika içerisinde ortaya çıkacaktır. Etkisi başladıktan sonra ise 2-4 saate kadar sürmektedir.

Ürünü deneme amaçlı kullandıysanız etkisini büyük bir ihtimal göremeyeceksiniz. Çünkü ürün, eğer talimatlara uygun bir şekilde kullanıldıysa, sadece cinsel ilişkiye girilmesi halinde etkili olmaktadır.

Son olarak ise sigara ile kullanımından bahsedelim. Sigara kullanımı ürünü etkisizleştirmez. Ancak nikotin de damarlar üzerinde etkili olduğundan dolayı, bir nebze de olsa Orviax’ın etkisi düşürebilir. Bunun önüne geçmek için de, ürünü kullanmadan yarım saat önce sigara kullanmayı kesebilirsiniz.

Günde bir defa, cinsel ilişkiden önce kullanınız. Günde bir defadan fazla kullanmayınız.

Diğer taraftan eğer 18 yaşın altında iseniz ve kadınsanız ürünü kullanamazsınız.

Ayrıca ürün damarlar üzerinde etkili olduğu için eğer yakın zamanda kalp krizi geçirdiyseniz de destekleyici ürünü bir doktora danışarak kullanınız. Yüksek tansiyon hastaları için de herhangi bir zararı gözlemlenmemişse de, yine doktor kontrolü öneriyoruz.

Bunun dışından herhangi bir problem yok. Ürünü düzenli bir şekilde ve kullanım talimatlarına uyarak kullanınız, bir problem yaşamayacaksınız.

Son olarak kadınsanız ve cinsel yaşamınızda problemler var ise, sizin içinde ürünler bulunmaktadır. Örnek olarak Lady Orga ürünü sıkıntılarınıza çözüm olabilir. Ürün hakkında bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Orviax Nerden Alınır, Orviax Eczanelerde Satılıyor Mu?

Ürünü internet üzerinden kolayca satın alabilirsiniz. Ancak alırken bildiğiniz yerlerden almaya özen gösteriniz.

Orviax’ı eczanelerde bulmanız oldukça zor. Sebebi ise ürünün yerli malı olmasıdır. Eczaneler, yüksek kar oranıyla çalıştıklarından ve ürün reçetesiz olduğundan dolayı satmayı tercih etmemektedirler.          

Orviax Sipariş Verirken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Orviax kapsül halinde piyasada bulunmaktadır. Eğer ürünü farklı formlardan satmaya çalışan bir yer görürseniz lütfen sipariş vermeyiniz.

Ayrıca bu tür ürünleri Trendyol, Hepsiburada gibi pazaryerlerinde görürseniz satın almayınız. Çünkü bu tür ürünlerin satışı, geniş hacimli pazaryerlerinde yasaklanmıştır. Sebebi ise cinsel yaşamı destekleyici ürünlerin sahtelerinin satışı baya bir fazladır. Ayrıca pazaryerleri ilaç konusunda geniş mevzuatlara sahiptirler, bu sebeple ürünlerin satışına izin vermemektedirler.

Biz ise Orviax’ın satış bayilerinden bir tanesi olarak ürünün satışını gerçekleştirmekteyiz. Ancak aklınızda sormak istediğiniz sorular var ise uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

İnternette 2024 Orviax Fiyatı Ne Kadar?

Ürün, yerli malı olması hasebiyle diğer muadillerinin yanında gayet uygun bir fiyata sahiptir. Satışını gerçekleştirdiğimiz Orviax 100 mg 30 kapsül fiyatı 149-199 TL arasındadır. Bu fiyatıyla birlikte, ortalama bir ay boyunca cinsel sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda düzenli kullanım sonucunda, yavaş yavaş problemlerinizden kurtulabilir, daha stabil bir cinsel hayata sahip olabilirsiniz.

Diğer Makaleler

Blue Drops Damla
Blue Drops Damla

Her çift, cinsel ilişkilerinde her iki tarafın da yoğun bir tatmin hissettiği bir noktaya ulaşır - ve bu takdir edilecek bir şeydir. Ancak sorunl...

Devamını Oku
Viga 150000 Geciktirici Sprey
Viga 150000 Geciktirici Sprey

Erken boşalma nedeniyle özgüveninizi mi kaybediyorsunuz? Viga 150000 Ürünü çözüm sunmak için burada. Pa...

Devamını Oku
Longis 20 Mg
Longis 20 Mg

Erektil disfonksiyon (ED) erkeklerin cinsel hayatını olumsuz etkileyen yaygın bir sağlık sorunudur. ED, cinsel istekte azalma, sertleşme problemleri ve ...

Devamını Oku
© Tüm Hakları Saklıdır. | Medikal Sepeti DMCA.com Protection Status