resimler/orcafil5mg.webp

Orcafil 5 Mg

 • Etken Maddesi: Tadalafil
 • Barkodu: 8680199090086
 • Recete Durumu: Normal
 • Firma Bilgi: World Medicine İlaç San. ve Tic. Ltd.Şti
 • Güncel Fiyatı: 2239 TL

Orcafil 5 mg cinsel performans artırmak amacıyla kullanılan bir ilaç tedavi yöntemidir. Özellikle 40 yaş ve üzeri erkekler belli bir süre sonra cinsel anlamda erekte olmak konusunda bir takım sorunlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Bunun için orcafil 5 mg kullanarak erekte olma işlevini yerine getirmek adına bir takım tedavi yöntemleri deneyebilir.

Bu ilaç damla şeklinde, sarı renkte bir ilaçtır. Bu ilaç oral yolla yani ağız yolu ile alınan bir ilaçtır. Etkin madde olarak tadalafil içeren bu ilaç, inek sütü kaynaklı bir ilaçtır. Yani laktoz içerikli bir ilaçtır. Bu sebepten dolayı da laktoz alerjisi olan kişilerin bu ilacı kullanmak için bir takım detaylara dikkat etmesi son derece büyük bir önem taşır. Yanı zamanda bu ilaç, laktozun yanı sıra kroskarmeloz sodyum, sodyum sülfat, sodyum lauril, magnezyum sterad, hidroksipropil ve titanyum, hipromelloz ile sarı demir oksit gibi bir takım maddeler içerir.

Tadalafil Etken Maddeli Orcafil 5 Mg Ne İşe Yarar?

Orcafil 5 mg ne işe yarar konusu ile ilgili bir yorum yapacak olursak; bu ilaç yetişkin erkeklerde bir takım hastalıkların tedavi edilmesi için kullanılan bir ilaçtır diyebiliriz. İlk olarak bu ilacın kullanım sebebi yaygın olarak erektil disfonksiyondur. Erektil disfonksiyon; cinsel aktivitelerde penisin gerektiği kadar sertleşmeye sahip olamamasıdır. Bu sebepten dolayı da genel olarak 40 yaş ve üzeri erkekler tarafından son derece yaygın bir şekilde kullanılmak durumunda kalmaktadır. Bu ilaç sayesinde penisin içeridinde gerekli olan kan akışı sağlanarak sertleşme sorununun ortadan kaldırılması amaçlanmaktadır. Bunu da penis içerisinde yer alan kan damarlarının genişlemesi ile sağlar.

Bu konu ile ilgili olarak son derece önemli bir şeyden de söz edecek olursak; penis sertleşmesi için kullanılacak olan bir ilacın kullanılmasıyla direkt olarak cinsel bir uyaran olmadan istenen durumun elde edilmesinin mümkün olmamasıdır. Yani bu ilacı kullandıktan sonra ortada mutlaka bir cinsel uyaran olması gerekir. Bu sebepten dolayı da orcafil 5 mg kullanımı yapıldıktan sonra penisin sertleşebilmesi için mutlaka bir ön cinsel aktivitenin yapılması son derece büyük bir önem taşır.

orcafil 5 mg ne için kullanılır konusu ile ilgili olarak ayrıca iyi huylu prostat büyümesi gibi bir problemden de söz etmek mümkün olacaktır. Bu sebepten dolayı da sadece cinsel anlamda yetersizlik durumunda penisin sertleşme problemi için değil aynı zamanda da iyi huylu prostat büyümesi tedavisinde de orcafil 5 mg kullanılması doktorlar tarafından reçete edilmektedir.

İleri yaştaki erkeklerin pek çoğu, iyi huylu prostat büyümesi sorunu ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu hastalığın belirtileri olarak çok sık bir şekilde idrara ihtiyacı ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda idrar yaparken zorlanma ve idrar torbasının tam olarak boşalamaması durumu da söz konusu olacağı için prostat hastaları bir takım sorunlar yaşayarak sık sık tuvalete girme zorunluluğu içine girecektir.

İyi huylu prostat büyümesi sorunu yaşayan kişilerin en az iki hafta içinde orcafil 5 mg adlı ilacı kullanarak bu sorunlardan kurtulabileceğini söyleyebiliriz. Çünkü bu ilaç, boşaltım sorunlarının da ortadan kalkması için bir takım düzenlemeler yapar.

Orcafil 5 mg 28 Tablet Fiyatı Ne Kadar?

Orcafil 5 mg fiyat ya da Orcafil 5 mg 28 tablet fiyat şeklinde yapmış olduğunuz araştırmaların sonucu olarak 120,74 TL şeklinde bir sonuç ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak bu ilacın fiyatı ile ilgili farklı internet sitelerinden de kontrol sağladığınız zaman daha farklı fiyatların da söz konusu olduğunu görebilirsiniz. Bazı zamanlarda bir takım internet siteleri, orcafil 5 mg adlı bu ilaç için kampanyalar da belirlemektedir. Bu sebepten dolayı da internet üzerinden de orcafil 5 mg fiyatları hakkında araştırma yapmanızda fayda vardır.

Orcafil 5 Mg 28 Tablet Kullanıcı Yorumları Nasıldır?

Orcafil 5 mg 28 tablet kullanıcı yorumları için bir araştırma yaptığımız zaman genel olarak bu ilacın kullanımını yapan kişiler tarafından yazılmış olan pek çok şeyle karşılaşmaktayız. Orcafil 5 mg yorum ile ilgili olarak en çok da bu ilaca yeni başlayacak olan kişiler bir takım aramalar yapmaktadır. Bu ilaç hakkında yapılmış olan yorumlara göz attığımız zaman; genel olarak boşaltım sistemini en kısa süre içinde dengelediğini ve erekte olmak için son derece büyük ölçüde fayda sağladığını görebiliriz.

Orcafil 5 Mg Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Orcafil 5 mg kullanılırken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir konusunda da bir araştırma yapılması, bu ilacı kullanmaya yeni başlayacak olan kişiler için son derece büyük bir öneme sahiptir. orcafil 5 mg adlı bu ilacın ilk önce etken maddelerinin ne olduğu konusunda bir bilgi sahibi olunması ve bu etken madde ya da maddelerle ilgili olarak bir takım araştırmalar yapılması gerekli olacaktır. Neden diye soracak olursanız çünkü bu ilacın içinde yer alan bir takım etken maddelere karşı vücudunuzun olası bir alerjik reaksiyon göstermesi durumunda son derece büyük sıkıntılar meydana gelebilir. Bu sebepten dolayı da ilk başta bu araştırmanın yapılması gerekir.

Organik nitrat ya da nitrit oksit gibi bir takım etken maddeler içeren ilaçlar kullanan kişilerin de bu ilacı kullanmaması gerekir. Göğüs ağrısı yaşayan kişilerin, özellikle de cinsel ilişki esnasında göğüs ağrısı gibi bir durum ile karşı karşıya kalan kişiler de bu ilacı kullanmak için çok ciddi bir doktor kontrolünden geçmek durumunda kalacaktır. Kalp yetmezliği gibi bir durum söz konusu olursa bu noktada da muhakkak orcafil 5 mg kullanımının yapılması son derece büyük bir zarara sebep olur.

Orcafil 5 mg kesinlikle doktor reçetesi dışında kullanılmamalıdır. Genel olarak insanların birbirine bir takım ilaçlar hakkında öneride bulunması söz konusu olmaktadır ama bu ilacın mutlaka doktor gözetimi altında ve bir takım tetkikler yapılarak kullanımının yapılması son derece hayati bir önem arz eder. Bu sebepten dolayı da kendi kendinize bu ilacı almamanız gerekir.

Orcafil 5 mg baş dönmesi gibi bir yan etki yapabileceği için bu ilacın araç kullanımı sırasında da bir takım sorunlara sebep olma ihtimali de son derece yüksek olacaktır. Bu sebepten dolayı da bu ilacı kullanan kişilerin kesinlikle motorlu araç kullanımı yapması riskli bir durum olarak karşımıza çıkar. Bütün bunların yanı sıra alkol kullanımı da bu ilacı kullanan kişilere zarar vereceğini belirtebiliriz.

Orcafil 5 Mg Yan Etkileri Olduğunda Alınması Gereken Önlemler Nelerdir?

Orcafil 5 mg yan etkiler açısından da dikkatli bir şekilde kullanılmak zorundadır. Bu durumda orcafil 5 mg yaygın yan etkileri olarak şunlardan söz etmek mümkün olacaktır.

 • Sırt ve belde kas ağrıları
 • Yüzde meydana gelen kızarıklıklar
 • Burunda tıkanıklık
 • Baş ağrıları
 • Hazımsızlık
 • Kol ve bacak ağrıları

Bu tür yan etkilerin yanı sıra; baş dönmesi, nefes darlığı, mide ağrısı, mide bulantısı ve kusma, idrarda kan gibi yaygın olmayan bir takım yan etkilerde vardır. Bu tür sıkıntılar meydana gelirse doktora başvurmak gerekir.

Bu ilaç, sertleşme sorunu ve prostat tedavisinde kullanılmaktadır. Bu tür rahatsızlıklar meydana gelince ağız yoluyla alınır ve rahatlama sağlar. Yan etkilerine ve etkin maddelerine dikkat etmek gerekir.

Diğer Makaleler

Lovery Drops Premium
Lovery Drops Premium

Türkiye'de ilk kez cinsel arzuyu artırmak için yasal bir çözüm sunuluyor. "Lovery Drops Premium Damla", garantili sonu&cced...

Devamını Oku
Musela Damla
Musela Damla

Kadınların uyarılması için Musele damlaları oyunun kurallarını değiştirir! Cinsel arzuyu artırma ve kan dolaşımına yardımcı olma...

Devamını Oku
Viga 84000 Geciktirici Sprey
Viga 84000 Geciktirici Sprey

Erken boşalma sorununa doğal bir çözüm arıyorsanız, Viga 84000 Geciktirici Sprey burada! Türkiye'de 9 yıldır Bakanlık onayı ile ku...

Devamını Oku
© Tüm Hakları Saklıdır. | Medikal Sepeti DMCA.com Protection Status