resimler/hardcis5mg.webp

Hardcis 5 Mg

 • Etken Maddesi: Tadalafil
 • Barkodu: 8699525090355
 • Recete Durumu: Normal
 • Firma Bilgi: Deva Holding A.Ş.
 • Güncel Fiyatı: 2001 TL

Hardcis satın al öncesinde birçok kişi ilaç hakkında sorularının yanıtlarını almak ister. Cinsel sorun her insanın hayatında oldukça önemlidir. Zira bu problemlere çözüm bulunamaması, bir süre sonra sosyal yaşamı olumsuz şekilde etkiler. Ek olarak insanların kendine olan özgüvenlerini de negatif bir şekilde etkileyebilir.

Bu nedenle cinsel sorunlar, insanların hayatlarında büyük bir yere sahiptir. Söz konusu sorunları yaşayan kişiler çözüm olarak ne yapabileceğini sıklıkla sorar. Buna yönelik olarak imal edilen çok sayıda ilaç vardır.

Hardcis 5 mg da bunlardan bir tanesidir. Bununla birlikte cinsel sorunlardan mustarip olan kişiler, ilaçları hiçbir zaman bilinçsiz şekilde kullanmamalıdır. Zira ilaçlar kişilerin bünyesi, tıbbi öyküsü, geçmişte ve günümüzde kullandığı ilaçlar ve geçirdiği hastalıklar gibi konular dikkate alınarak reçete edilir. Bu nedenle her cinsel sorundan mustarip erkeğe farklı bir ilaç reçete edilebilir. Aynısı reçete edilse bile kullanım şekli farklılık gösterebilir.

Bu bakımdan cinsel sorunlardan mustaripseniz, ilk olarak hastaneye giderek doktora muayene olunmalıdır. Hardcis 5 mg reçete edilmişse ardından doktorun söylediği şekilde dikkatli biçimde kullanılmalıdır.

Hardcis 5 mg 28 Tablet Nedir Ve Ne İşe Yarar?

Hardcis  5 mg 28 tablet nedir gibi sorular, ilacı kullanmadan önce yakından tanımak isteyen kişiler tarafından sıklıkla sorulur. Prospektüs bilgisine bakıldığı zaman etkin  madde olarak Tadarafil kullandığı gözlemlenir. Ayrıca şu gibi yardımcı maddeleri de yine mevcuttur:

 1. Laktoz monohidrat
 2. Kroskarmelloz sodyum
 3. Laktoz Monohidrat
 4. HPM 2910/Hipromelloz 15eP
 5. Triasetin
 6. Titanyum dioksit
 7. Sarı demir oksit
 8. Talk
 9. Hidrosipropil selüloz
 10. Sodyum lauril sülfat
 11. Magnezyum stearat
 12. Opadry II sarı 32K200009

Hardcis 5 mg ilacının prospektüs bilgisi incelendiği zaman içeriği gözlemlenebilir. Hardcis yapı olarak ise film kaplı, sarı renkli ve badem biçimli bir görünüme sahiptir.

Her ilaç farklı tıbbi sebeplerden ötürü reçete edilir. Bu nedenle Hardcis 5 mg satın al öncesinde, birçok kişi neden reçete edildiğini öğrenmek ister.

Hardcis 5 mg 28 tablet yetişkin erkeklerde erektil disfonksiyon tedavisi için reçete edilir. Erektil disfonksiyon ise cinsel aktivite için gerekli penis sertleşmesinin sağlanamaması ya da sertliğin korunmaması şeklinde tanımlanır.

Hardcis 5 mg fosfodiesteraz 5 tip inhibitörleri sınıfında bulunmaktadır. İlacın çalışma şekli incelendiğinde ise cinsel uyarının gerçekleştirmesi  sonrasında penis içinde yer alan kan damarlarının gevşemesine destek olduğu görülür. Bu sayede kanın penis içine akışını sağlar. Bunun nceticesinde de sertleşme sağlanır.

Ancak bilinmesi gereken bazı konular da vardır. Eğer kişilerin sertleşme sorunları yoksa ilaç da bir etki yapmaz. Cinsel uyarı en başta bulunmuyorsa tek başına yarayan bir ilaç da değildir. Dolayısıyla Hardcis alan kişiler, partnerleri ile tedavi görmüyor gibi davranmalıdır.

Hardcis 5 mg 28 tablet nedir ve ne işe yarar gibi bu şekilde yanıt verilebilir. Lakin bu sorunlardan mustaripseniz, bunun anlamı bilinçsiz şekilde Hardcis kullanabileceğiniz değildir. Doktor kontrolü olmadan kullanılması halinde yan etkiler, farklı problemler gözlemlenebilir veya etkisi yaşanmayabilir.

Hardcis 5 mg Nasıl Kullanılır?

Hardcis 5 mg nasıl kullanılır? Her ilacın kullanımı farklı olduğu için hangisinin nasıl kullanıldığı, kişiler tarafından düşünülen konular arasındadır.

Tüm ilaçlarda olduğu gibi Hardcis de doktor reçetesi ile kullanılmalıdır. Doktorunuz tarafından size söylenen tedavi planına uyum sağlanmalıdır. Hardcis 5 mg’ın prospektüs bilgisi incelendiği zaman 18 yaş altı erkelerin ve kadınların kullanımı için olmadığı görülür.

Kullanım şekli bakımından ilaç aç ya da tok karnına alınabilir. Cinsel aktiviteden en az 30 dakika önce alındığı görülür. Günlük kullanım maksimum 1 doz şeklindedir. Lakin devamlı günlük kullanım için önerilmez.

Kullanımına bakıldığında ağız yolu ile, tabletin bir bütün şeklinde bütün olarak bir miktar su ile yutulduğu görülür. Şayet alınması gerekenden fazla alınmışsa doktora görünmelidir.

Hardcis 5 mg Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Daha önce bir ilacı kullanmış kişilerin onlar hakkındaki yorumları ve özellikle ne gibi sonuçlar aldığı pek çok kişi tarafından merak edilir. Tüm ilaçlarda olduğu gibi cinsel sorunlara yönelik reçete edilen ilaçlarda da bunlar araştırılır.

Hardcis 5 mg yorumları nasıl diyorsanız ve hakkında bilgi almak istiyorsanız, küçük bir Google araması ile pek çok sonuca ulaşmanız mümkündür. Sonrasında her birini tek tek okuyabilir, kişilerin ne gibi yorumlar yaptığını gözlemleyebilirsiniz.

Ancak ilaç yorumlarının her zaman dikkatli bir şekilde incelenmesi ve okunması şarttır. Zira kişiler doktor reçetesi olmadan kullanıyorsa yan etkiler yaşanabilir yahut hiçbir etkisi bulunmayabilir. Ek olarak ilacı doktorun reçete ettiği biçimde almamak da bu tür sorunlara neden olabilir.

Bu nedenle Hardcis 5 mg yorumları dikkatli bir şekilde takip edilmelidir. Cinsel sorunlarınız bulunuyorsa yorumlardan ziyade bir doktora gitmeniz gerektiği unutulmamalıdır. Hekiminiz muayene ardından ihtiyaçlarınıza en uygun ilacı reçete edebilir.

Hardcis 5 mg Hangi Durumlarda Kullanılmamalıdır?

İlaçlar sağlık sorunlarına yönelik olarak reçete edilse de her birinin kullanılmaması gereken bazı durumlar vardır. Hardcis 5 mg için de bu durum geçerlidir.  Hardcis’in prospektüs bilgilerine bakıldığı zaman şu gibi durumlarda kullanılmaması gerektiği görülür:

 1. Tadarafil ya da ilacın yardımcı maddelerinden herhangi birine karşı kişilerin alerjisi olması
 2. Son 6 ay içerisinde New York Heart Association sınıflandırmasına göre Sınıf 2 veya daha ağır kalp yetmezliği olmuşsa
 3. Kontrol edilemeyen kalp bozukluğu varsa
 4. Yakın zaman içerisinde felç geçirilmişse
 5. Göz felci olarak da belirtilen Non-Arteritik Anterior İskemik Optik Nöropati sebebiyle görme kaybı olmuşsa
 6. Riosiguat kullanılıyorsa
 7. Herhangi bir formda organik nitrat ya da amil nitrik gibi, nitrik oksit bulunduran ilaçlar kullanılması
 8. Ciddi kalp rahatsızlık olması ya da yakın zaman içerisinde kalp krizi geçirilmesi
 9. Stabil olmayan göğüs ağrısı veya cinsel birleşme esnasında göğüs ağrısı olması

Tüm bunlar Hardcis 5 mg 28 tablet kullanılmaması gereken durumlar arasındadır. Bunların yanı sıra dikkatli kullanımı gereken bazı durumlar da vardır. Prospektüs bilgisine göre bunlar da aşağıda olduğu şekildedir:

 1. Kırmızı kan hücrelerinin anormalliği, kemik iliği kanseri, kan hücrelerinin kanseri ya da peniste şekil bozukluğu olması
 2. Ciddi böbrek rahatsızlığı olması
 3. Peniste herhangi bir cinsel isteğe bağlı olmadan, sık ve uzun süreli sertleşme olması
 4. Ciddi karaciğer problemleri olması

Bu bakımdan Hardcis 5 mg bilinçli bir şekilde alınmalı, reçetesiz bir şekilde kullanılmamalıdır.

Hardcis 5 mg 2024 Fiyatı Ne Kadar?

Hardcis 5 mg fiyat ne kadar? İlaç fiyatları birbirine göre farklılık gösterir ve bu bakımdan standart değildir. Bu bakımdan kişiler sık sık hangi ilacın ne kadar olduğunu öğrenmek ister.

Hardcis 5 mg fiyat ne kadar diyorsanız, 2001 TL’dir. Bununla beraber ilaç fiyatlarının yıldan yıla değiştiği ve eczanelerde de değişkenlik gösterebileceği unutulmamalıdır. 

Hardcis 5 mg Nasıl Saklanmalıdır?

Hardcis 5 mg 28 tablet saklanması oldukça önemlidir. Prospektüs bilgisine göre çocukların erişemeyeceği ve göremeyeceği bir yerde muhafaza edilmelidir. Neme karşı koruyabilmek için orijinal ambalajında bulunmalıdır. Saklandığı odanın sıcaklığı ise 25 derece olmalıdır.

Ek olarak tüm ilaçlarda olduğu gibi bunun da bir son kullanım tarihi vardır. Bu nedenle Hardcis 5 mg da son kullanım tarihine uygun bir şekilde kullanılmalıdır. Üründe ya da ambalajında bazı bozukluklar görülürse ilaç kullanılmamalıdır.

Diğer Makaleler

Speed Women 20 Ml
Speed Women 20 Ml

Speed Woman Damla, kadınların libidosunda devrim yaratabilecek güçlü bir bitkisel takviyedir. Tribulus, panax ve epimedium gibi cinsel ...

Devamını Oku
Orgasm Control 60 Adet
Orgasm Control 60 Adet

Gelişmiş dayanıklılık ve kontrol ile yeni bir cinsel deneyim arıyorsanız, Super Orgasm Control kap...

Devamını Oku
Lady Era 4 Tablet
Lady Era 4 Tablet

Lady Era 4'lü Kadın Güçlendirici Tablet, 2018 yılında Türkiye'de piyasaya sürülen ve o zamandan beri büyük baş...

Devamını Oku
© Tüm Hakları Saklıdır. | Medikal Sepeti DMCA.com Protection Status